Menu
Sepet
Açılışa özel büyük indirim firsatı Ürünleri İncele

Tarla Gereçleri

Marka: Pollyboot
Bayanlar İçin Pollyboot Çizme, Tarım'da kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Sadece 37 NumaraSarı renklidir.Topuk antistatik şok emici özelliktedir. Yüzey ve Taban yağa dayanıklıdır. Kendini Temizleyebilen taban yapısına sahiptir. Çizme su geçirmez özelliktedir. Çizme elektrostatik deşarj ö..
115,00 TL
Marka: Lider
Lider marka Hava Kompresör Tamir Takımı.Kompresör için gerekli komple conta seti...
16,50 TL
L Beden Su Geçirmez Çanta Yağmurluğu.Ölçüsü 35L: 48cm x 32cm x 20cmSu Geçirmez kumaşı sayesinde çantanız her zaman kuru kalır35 Litre tüm çanta tiplerine uyumludur.Tek bir hareketle çantanıza kolaylıkla sabitlenir.Her kullanımdan sonra ürünü kurutunuz, ardından katlayıp saklayabilirsiniz...
25,00 TL
XL Beden Su Geçirmez Çanta Yağmurluğu (Çanta Kılıfı).Ölçüsü 45LT: 55cm x 35cm x 25cmSu Geçirmez kumaşı sayesinde çantanız her zaman kuru kalır45 Litre tüm çanta tiplerine uyumludur.Tek bir hareketle çantanıza kolaylıkla sabitlenir.Her kullanımdan sonra ürünü kurutunuz, ardından katlayıp saklaya..
25,00 TL
Lider marka traktör KompresörüTraktör Kompresörü, traktörün mil mandalına basılarak kolaylıkla monte edilir. 1400 dev/dak kuyruk mili hızına kadar çalışabilme gücüne sahiptir. Kuyruk milinin çalışmasıyla kompresörün eksantrik krank miline uyguladığı hareketle dakikada 100 ml/bar bir basınç uygular. ..
295,00 TL
Marka: TIH
Kapşonlu, dizaltına kadar uzun, önden fermuarlı ve sarı çıtçıtlıCepleri kapakçıklı ve su geçirmez, su girmemesi için kolları içten lastikli.İçten astarlı, oldukça şık, tarlada veya traktörün üzerinde kullanım için rahat ve ideal145cm boy ve 70cm eninde, 100gr ağırlığında su geçirmez yağmurluk.Ölçü t..
39,00 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)