Menu
Sepet
Açılışa özel büyük indirim firsatı Ürünleri İncele

Tarım Ve Bahçe Malzemeleri

Ayarlı İlaç Püskürtme Tabancası, 45cm.1/2 hortum girişi.45mm başlık genişliğiTüm motorlu ilaç, pompa pulverizatör grubuna uyar.İç Ve Dış Pasoludur, traktör arkası ve püskürtmeli ilaçlamalar için uyumlu modeldir...
32,00 TL
Marka: Pollyboot
Bayanlar İçin Pollyboot Çizme, Tarım'da kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Sadece 37 NumaraSarı renklidir.Topuk antistatik şok emici özelliktedir. Yüzey ve Taban yağa dayanıklıdır. Kendini Temizleyebilen taban yapısına sahiptir. Çizme su geçirmez özelliktedir. Çizme elektrostatik deşarj ö..
115,00 TL
L Beden Su Geçirmez Çanta Yağmurluğu.Ölçüsü 35L: 48cm x 32cm x 20cmSu Geçirmez kumaşı sayesinde çantanız her zaman kuru kalır35 Litre tüm çanta tiplerine uyumludur.Tek bir hareketle çantanıza kolaylıkla sabitlenir.Her kullanımdan sonra ürünü kurutunuz, ardından katlayıp saklayabilirsiniz...
25,00 TL
XL Beden Su Geçirmez Çanta Yağmurluğu (Çanta Kılıfı).Ölçüsü 45LT: 55cm x 35cm x 25cmSu Geçirmez kumaşı sayesinde çantanız her zaman kuru kalır45 Litre tüm çanta tiplerine uyumludur.Tek bir hareketle çantanıza kolaylıkla sabitlenir.Her kullanımdan sonra ürünü kurutunuz, ardından katlayıp saklaya..
25,00 TL
Sevdikleriniz için orjinal ve aynı zamanda nostaljik bir hediye.Quartz Zincirli Cep Saati.Özellikleri:Malzeme İçeriği: Bronz4,7cm Çapında1,5cm Kalınlığında80cm Zincir UzunluğundaOrjinal Kılıfında..
27,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)