Teslimat ve İade

Teslimat

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması ve faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından siparişiniz kargo firmasına teslim edilir.  Aynı zamanda traktoricinhersey.com hesabınızdan anlık olarak ürünün kargoya verildiğini görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgiyi, ilgili kargo firmasından alabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu öğrenmek için, sırasıyla "Hesabım - Sipariş Geçmişim - Durumu" aşamalarını takip etmeniz gerekmektedir

Sitemizden verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile, kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüşse kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatıp bizimle iletişime geçmelisiniz.


Montajı servis tarafından yapılacak olan bakım paketleri, filtreler vs. gibi ürün siparişlerinde sorun çıkarsa, servis bilgisi (Servis İsmi, Telefonu, Adresi vs) ile birlikte bize bildirmelisiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz. 

Çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

 

Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapıyor ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. 

 

İade

 

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde traktoricinhersey.com'a başvurarak aşağıdaki koşullar dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

İade koşulları şu şekildedir;
 
·         İade edeceğiniz ürün, aksesuarları ve hediye olarak verilen promosyonlu/kampanyalı ürünleriyle birlikte aynı anda, orijinal ambalajında iade edilmelidir.
·         İade edeceğiniz ürün kurumsal fatura ile satın alınmışsa yani faturası şirket adına kesilmişse, iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu fatura ile birlikte gönderilmelidir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir.

 

 

İade İşlemi Nasıl Yapılır?

Traktoricinhersey.com hesabınızdan, ilgili ürünü görüntüleyerek (siparişlerim bölümünde, ürünün yanındaki göster butonunu açarak), ürün iade işlemine basmalısınız. Ürünün iade nedeni, açılıp açılmadığı ve gerekli açıklamaları tamamladıktan sonra onay için iade talebini göndermeniz durumunda, talebiniz işleme alınacaktır.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygunluğu incelenir ve işleminiz 2 iş günü içinde sonuçlandırılır. İşlem sürecinizi üyelik girişi yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan "Hesabım" sayfanızdan takip edebilirsiniz.