Garanti Koşulları

Garanti Koşulları


Traktoricinhersey.com Mağazası'ndan satın almış olduğunuz, üretici garantisi olan ürünlerin garanti süreleri ve koşulları üretici firmaya gore değişiklik gösterebilir. Lütfen ürününüzün içinden çıkan garanti belgesini dikkatle inceleyiniz.

Garanti kapsamında olan ürünlerinizle ilgili değişim ve iade taleplerinizi veya hata/arıza şikayetleriniz için ilgili firmanın yetkili servisleriyle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ürününüzle ilgili yetkili servislerin bilgisini garanti belgenizin arkasında bulabilirsiniz.

Garanti kapsamında olan ürünlerin değişim/iade kararları yetkili servisleri tarafından verilmekte olup, ürün test süreleri firmaya gore değişiklik gösterebilmektedir.

Tüzel kişi iadeleri
Traktoricinhersey.com'dan siparişinizi tüzel kişi olarak verdiyseniz ve firma adına fatura kestirdiyseniz, iade talepleriniz için “iade faturası” kesmeniz gerekmektedir. İade faturası, alışveriş faturasının adına kesildiği kurum tarafından, alışverişe dair kargo bedeli dahil edilmeden kesilir ve Traktoricinhersey'e iletilir. İade faturası kesilmeyen ve Traktoricinhersey'e ulaştırılmayan iade talepleri gerçekleştirilemeyecektir.
Tüzel kişi olarak Traktoricinhersey.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim veya iade süreçleri bireysel müşterilerle aynıdır.